VersaSpa

VersaSpa Otomatik Sprey Kabini

Kendinizi daha iyi hissetmeniz için size nasıl yardımcı olabiliriz?

UV Olmadan Sağlıklı Bronzluk

Versa Spa, ABD’den Bronzlaşma Devrimi

Bu bronzlaşma tekniği ile 45 saniye içerisinde ve herhangi bir sağlık sorunu yaşamadan UV içermeyen bir bronzluk elde edersiniz. Versa Spa’da, tüm vücuda yayılan bir sprey oluşturmak için yüksek kaliteli bir bronzlaşma losyonu kullanılır.

MagicTan losyonu, cildin azgın tabakasındaki proteinler ve amino asitlerle birleşerek kahverengi pigmentler oluşturan, kendi kendine bronzlaşan aktif bileşen DHA’yı içerir.

Elde edilen bronzluk yaklaşık 7 gün sürer.

Cilt Suyu Emer

Deri ile reaksiyona giren tüm müstahzarlar su bazlı olmalıdır, çünkü epidermis sadece bu maddeleri emebilir.
Yağ veya balmumu bazlı tüm müstahzarlar bu nedenle cilde nüfuz etmez, ancak bir film gibi yüzeyde kalır.
Tedaviden birkaç gün önce yağ veya balmumu ürünü kullanmak bile losyonu bloke edebilir.

Kendi Kendine Bronzlaşma Süreci

Doğal etki, şeker pancarından elde edilen bir şeker olan dihidroksiaseton (DHA) temelinde çalışan kendi kendine bronzlaştırıcılarla elde edilir. Bu şeker, ölü azgın hücrelerdeki veya epidermisin azgın tabakasındaki amino asitlerle reaksiyona girer. Reaksiyon ölü kornea hücreleri ile gerçekleştiğinden, bronzluk kullanıcının yaşına bağlı olarak 5-14 gün arasında, kornea pulları düşene ve epidermiste yeni deri pulları oluşana kadar sürer.

İnsan kornea tabakası her gün milyonlarca ölü pul döker ve epidermis yaklaşık 35-45 günlük bir süre içinde tamamen yenilenir. Bu arka plana karşı, nam, kendi kendine bronzlaştırıcılarla uğraşırken, eşit, kalıcı bir bronzluğun aynı zamanda kendi kendine bronzlaştırıcının düzenli kullanımını gerektirdiğini daima akılda tutmalıdır.

Adım 1 – Versa Sp Astar Hazırlığı

Versa Spa’nın Primer Prep Pro’su, UV içermeyen bronzlaşma solüsyonunun optimal emilimi için cildi hazırlamak ve bronzlaşma sürecini hızlandırmak için formüle edilmiş, klinik olarak kanıtlanmış bir cilt bakım spreyidir. Bileşimi cildinizin pH’ını dengeler ve epidermisin üst katmanlarını nemlendirir. Primer Prep Pro, ciltte doğal olarak bulunan ve aynı biçimde zengin, altın-kahverengi, doğal görünümlü bir cilt geliştirmekten sorumlu, tepki arttırıcı amino asitlerin tescilli bir kombinasyonunu içerir. Bu yağsız ürün ayrıca, cilt üzerinde zaten doğal olarak bulunan yağların eşit bir şekilde dağılmasına yardımcı olan ve daha eşit bir bronzluk sağlayan bir emülsifiye edici-büzücü sistem içerir.

Adım 2 – Bronzlaşma Solüsyonu Berrak,

Magic Tan’ın özel kendi kendine bronzlaşma kompleksi, tescilli bir DHA seviyesini eritruloz ile birleştirir.

Patent başvurusu yapılmış tedavi sistemimiz daha hızlı emilim sağlarken kendi kendine bronzlaşma sürecinin daha yavaş, daha doğal bir şekilde gelişmesine izin vererek daha az kuruma ve daha eşit cilt solmasına neden olur.

SYN-Active AGE DEFYING Complex, lipozomal antioksidanların ve polipeptitlerin tescilli bir karışımıdır. Bu eşsiz kombinasyon, cildinize güneşe maruz kalmadan doğal görünümlü, zengin altın rengi bir ten rengi verir, ona gençleşmiş, sağlıklı bir görünüm ve daha uzun süre kalıcı renk verir.

Losyonlarımız, dünya çapında en çok test edilen UV içermeyen bronzlaşma losyonlarıdır ve en yüksek kalite standartlarını karşılar.

Stüdyoyu Ziyaret Etmeden Önce:

 • Tercihen bir peeling eldiveni ile bir gece önceden YAĞSIZ tüm vücut peelingi yapın.
 • Deodorant ve parfümden arınmış olun.
 • Yağlı bir cilt losyonu veya kremi ile kapatılmamalıdır.
 • 24 saat içinde ağda veya epilasyon tedavilerini tamamlamış olun.
 • Terli olmayın.
 • İpek giysiler giymeyin.
 • Son derece dar giysiler giymeyin.

Stüdyoda Tedaviden Önce:

 • Makyajınızı çıkarın.
 • Giysilerinizi çıkarın.
 • Kabinde bikini veya pamuklu iç çamaşırı giyilebilir.
 • Mücevherat ve saatler çıkarılmalıdır, piercinglerin çıkarılmasına gerek yoktur.
 • Duş bonesi takılır ve saç çizgisine kadar çekilir, kulaklar dışarıda kalmalıdır.
 • Avuç içlerine, parmaklara ve ayak tırnaklarına, muhtemelen çok kuru diz ve dirseklere blok krem ​​uygulayın.

Kabinde:

1. Oturum – Hazırlık
Tüm pozisyonlar için lütfen daima kırmızı çizginin gerisinde kalın ve ilk pozisyonu aldıktan sonra yeşil düğmeye basın. Jetler yüz bölgesine püskürürken gözlerinizi kapatın ve nefesinizi tutun.

Jetler dibe ulaştığında, arkanı dön ve arkadan püskürmene izin ver. Jetler geri geldiğinde, arkadan kurumayı bırakın. Jetler geri indiğinde, önden kurutmayı bitirmek için tekrar ileri dönün. Yani ön duruşma bitti.

2. Oturum – Bronzlaşma Tedavisi
Yeşil düğme tekrar yanıp söner yanıp söner, ilk konumda tekrar basarak bronzlaşma tedavisine başlayın. Jetler yüz bölgesine püskürürken gözlerinizi kapatın ve nefesinizi tutun. Jetler aşağı indiğinde, topuklarınız üzerinde bir tarafa doğru yuvarlayın ve jetler tarafındaki kolu önünüzde kaldırın. Diğer kolu vücudun arkasına getirin, böylece kolun içi bronzlaşır. Buna koşu pozisyonu diyoruz.

Jetler üstte olduğunda, aynı pozisyonu diğer tarafa da yapın, tekrar topuklarınızı bükün ve bükün. Bu sefer diğer kolu vücudun önüne kaldırın ve arka kolu uzatın.

Daima vücudunuzun hiçbir bölümünün kırmızı çizginin dışına çıkmadığından emin olun. Şimdi jetler dibe ulaştığında, son pozisyonu alın ve arkadan bronzlaşın. Avuç içlerinizi kaldırın ve başınızı hafifçe aşağı doğru eğin. Jetler geri geldiğinde, arkadan kurumayı bırakın. Jetler geri indiğinde, önden kurutmayı bitirmek için tekrar ileri dönün. Bronzlaşma tedavisi böylece tamamlanmış olur.

Tedavi sonrası

Şimdi yağlı havluları alın ve avuçlarınızı, parmaklarınızı ve ayak tırnaklarınızı temizlemek için kullanın. Başlığın üzerindeki losyon kalıntısı ile teması önlemek için duş başlığınızı bir mendil ile dikkatlice çıkarın. Son olarak kulaklarınızı ve burun deliklerinizi yağlı bir bezle temizleyin ve gerekirse vücut kıllarınızdaki küçük losyon damlacıklarını mendille kurulayın. Her yerde kuru hissettiğinizde giyinebilirsiniz.

Lütfen ellerinizi sabunla yıkamayın.

Stüdyo Ziyaretinden Sonra:

Sonraki 6 saat boyunca cilt neme veya başka etkilere maruz bırakılmamalıdır. Bunlar şunları içerir:

Duşlar / Spor / Solaryum Ziyareti
Pudra / Allık / Makyaj
Vücut Losyonu / Losyon / Deodorant / Parfüm

 • 6 saat sonra bronzlaştırıcı losyonu yumuşak bir duş süngeri veya yumuşak bir havlu ile yıkayabilirsiniz.
 • Vücut losyonunun günlük olarak, özellikle cildi kurutan her türlü aktiviteden sonra, özellikle klorlu veya tuzlu suda yüzdükten veya saunaya gittikten sonra uygulanması tavsiye edilir.
 • Yağmur ve kar fırtınasından korunmalı ve ilerleyen saatlerde yüzünü korumalıdır.
 • Uygulama UV koruması sağlamaz.
 • Tıraş, ton değişikliğine neden olabilir, ancak bu, tedaviden sonra harcanan zamana bağlıdır.

Özellikler

EZ-2Breathe arıtma sistemi
Comfort Dry teknolojisi

Galeri

Bilgilerinizi Bize Gönderin, Biz Sizi Arayalım.

Bizi 0216 759 50 60 / 0537 996 45 99 numaralı telefonlardan arayıp randevunuzu alabilir veya aşağıdaki iletişim formunu doldurup bize bilgilerinizi gönderebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.